Се изнајмува
1 €
29.05.2022 18:18

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

160000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се издава селско домаќинство од 16 ха во село Жидилови. Имотот се наоѓа веднаш до меѓународниот пат за Бугарија. Опкружен е со борови шуми, а земјиштето е на јужната страна. Погоден е за изградба на етно село и за поставување панели.

Заинтересираните можат да се јават на мобилен телефон за повеќе информации.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Snezana
Потврден огласувач
00381603789427
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам