1 / 11
Се изнајмува Луксузно наместен стан во центарот на ОХРИД
60 €
16.11.2022 17:05

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Партизанска 66

Се изнајмува стан во центарот на Охрид (над НЛБ банка)
Станот е луксузно наместен и спремен со сите неопходни работи.
Станот се изнајмува на 1 или повеќе вечери.

Контакт тел:
075450534
070368006

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Mario
Потврден огласувач
077666439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам