1 / 3
Metal Detector
11.000 МКД
08.06.2022 20:15

Куманово / Куманово

Se prodava skoro nov metal detector MD 3010ii...maksimalna dubina 1,20-1,30metra...ima diskriminacija..mozhe da go diskriminira zhelezoto..za poveche info zvonite na: 079238287

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Xxxx
Потврден огласувач
079238287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам