1 / 5
SE PRODAVAAT GUMI VEEIT ZADNI 13,6-28
10.000 МКД
Цената не е фиксна
28.05.2023 09:09

Свети Николе / Свети Николе

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

Останато

Висина:

80

Дијаметар:

24

SE PRODAVAAT DVE ZADNI GUMI VEITH 13,6-28
POVOLNI
CENA:8000 DENARI

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078442300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам