1 / 8
Ford.kont .077848923
3.699 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.08.2022 17:13

Штип / Штип

Марка:

Ford

Модел:

Galaxy

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Top e kolata mnogu zacuvana i odtazavana napomena ..na bg tabli e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

vlado
Потврден огласувач
077-848-923
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам