1 / 12
ДРЕСОВИ DRESOVI
500 МКД
22.07.2022 12:09

Скопје Центар / Скопје

Tип на облека:

Маички

Големина:

XXL

Боја:

Други

Дресови:
Манчестер ХХL
Арсенал XXL ПРОДАДЕН!
Ливерпул XXL
Борусија Дортмунд XXL

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070356323
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам