1 / 12
Duplex stan vo topansko pole,700 € kvadrat
По Договор
08.08.2022 23:52

Чаир / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

120 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1956

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Повеќе од 3 балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Nikola Malesevski 24/1-20

Se prodava duplex stan vo topansko pole so vkupna povrsina od 120 kvadrati,so cisti imotni listovi i bez nikakvi dolgovi,stanot e renoviranatanor ima 5 sobi,1 kujna ,2 kupatila,4 tarasi i podrum,stanot se naogja na preubava i mirna lokacija vo topansko pole karsi balkanski univerzitet

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Nedim
Потврден огласувач
070911188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам