1 / 4
URBAN LIVING prodava stan vo Topansko Pole
49.500 €
14.06.2022 21:36

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

topansko pole

URBAN LIVING prodava stan na prizemje so moznost za dogradba so kvadratura 60m2 vo Topansko Pole.Stanot e so edna spalna i e so cist imoten list i plateni smetki Shifra F9 tel 078967010 i 075222841

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Urban Living
Rimska 3
Потврден огласувач
078967010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам