1 / 7
VW Passat 1.9 TDI 131ks 6-stepen | Top sostojba
2.650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.07.2022 06:49

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

97 kw / 132 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava VW Passat 1.9 TDI 131ks 6-stepen racen menuvac 2003 god, registracija cela god.

✅️ Full service (Rebrast, Zategaci, smeneto se od prednica/podvozje, maslo vo motor + site filtri pred 300km)
✅️ 4 novi letni gumi, kozen enterier, greaci na sedista vo super sostojba.

➖️ Moze zamena
☎️ 078/411-181

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI 1.8t 180hp | Delovi | Full Oprema | S-Auto

0 €

WV Golf 4 1.9 TDI 110 | 🇨🇭 | Full service | Cel ili Delovi

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам