1 / 7
Cena po dogovor
По Договор
31.07.2022 22:27

Битола / Битола

Број на соби:

8

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ul.Bukovska br.18

Pogodna i za dve familii.Kontakt telefon 071 966 472

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Авохидраулика Волани
Потврден огласувач
071934964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам