1 / 12
Prikolka vo Gradiste
1 МКД
19.07.2022 10:58

Охрид / Охрид

Dve kamp prikolki vo gradiste, celosno opremeni so posebno wc tus televizija i skara. Pogodni za odmor i uzivanje.
071 324 588

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

gjoko
Потврден огласувач
071324588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам