1 / 1
OPEL-ZAFIRA/ОПЕЛ-ЗАФИРА DELOVI 2.2 DTI 92 KW
123.456 €
14.06.2022 20:30

Битола / Битола

OPEL ZAFIRA 2.2DTI 92 KW KOMPLETNA SE PRODAVA NA DELOVI
➡️MOTOR IMA IZMESANO MASLO VODA⬅️
⚙️📞📞075 691-077📞📞⚙️

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
075691077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам