1 / 5
Delovi za Ford Focus 2.0i
По Договор
21.03.2023 08:50

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

82 kw / 111 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Delovi za Ford Focus 2.0i Automatik
Za poveke inf na tel
075 536 945 Martin

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
075 536 945
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам