1 / 2
ARMIRANO ZELEZO
1 МКД
26.06.2022 23:18

Скопје Центар / Скопје

Se prodava armirano zelezo vo koturi
10 - 400 kg
8 - 750 kg
2 kanti kartan
Lice za kontakt Vlado 070/794-609
Vo Skopje
Cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

marija
Потврден огласувач
070927757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам