1 / 8
DVR DAHUA I FULL COLOR KAMERI
20.000 МКД
25.000 МКД
23.03.2023 21:36

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodava 8 Kanalen dvr dahua i 4 kameri 5megapixel full color snimka vo boja i denje i nokje plus ovozmozuva osvetluvanje vo vasiot dvor

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од:

DRAGAN
Потврден огласувач
078580095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам