1 / 12
NISSAN QASHQAI 2012 1.5 Dci panorama-6Mes.garsncija
9.250 €
15.08.2022 14:53

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Nov uvoz
Plateni site davacki do registracija vo MK
Bez zabeleski i dopolnitelni vlozuvanja
Ispravna celosno,se funkcionira

Eden sopstvenik ,dva kluca
6 meseci garancija

075 472 419 071 261 047

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

branko
Потврден огласувач
075 472 419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам