1 / 2
CENTAR - Gimnazija 30m - Royal View Ezero 200m- Komercijalna
92.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 13:02

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2012

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Jane Sandanski / Slavej Planina

ЗА ИНФО НА 070 207 555

50m2 + двор + ПАРКИНГ


Мирна и сончева локација.

Паркинг

Перфектна локација за оние кои сакаат баланс помеѓу центарот на градот и плажите.

Мини зграда изградена со квалитет за свои потреби.

Домофон

Сигурносна врата

Гранитни плочки

Ролерки

Тенда

Купатило со проточен бојлер

Машина за перење алишта

2 Спални соби

Дневна со Трпезарија и Кујна

Балкун голем со влез / излез и пристап до паркинг

Тераса

Гимназија 30метри оддалеченост

Кеј и Езеро ( Ројал Вју ) 200метри оддалеченост

Во центар околу маркети, хотели, кеј ...
Понуда која не се пропушта,

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

PETROVSKI
Потврден огласувач
070207555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам