BMW R60 R75 R90 boxer
1 €
17.06.2022 20:21

Битола / Битола

Марка:

BMW

Вид:

Останато

Година:

1980

Модел:

R60 R75 R90

Километри:

10000

Kupuvam BMW R60 R75 R90 boxer.
Kontakt na viber 075570605

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
075570605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам