1 / 8
Деловен простор во Струга
200 €
09.08.2022 09:50

Струга / Струга

Квадратура:

15 m²

Греење:

Нема

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот простор е 15м2 и има санитарен чвор.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

dragan
Потврден огласувач
078553167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам