1 / 3
Вентилатор
5.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.05.2022 10:53

Кисела Вода / Скопје

Вентилатор со прскалка на вода, користен ама сочуван

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Вентилатори

Се продава од:

prodavac
sava kovacevic 30
Потврден огласувач
076-916_909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам