1 / 12
Opel Combo Benzin/Metan fabricki
4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.07.2022 17:28

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Combo

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

60000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

93 kw / 126 ks

Kласа на емисија:

Останато

Vo perfektna sostojba, ima pominato 61.500KM original kilometraza, ne farbano ne udirano. Fabricki metan, mnogu ekonomicno. Bez zabeleski. Original Opel krovni nosaci , Klima, Avtomatski svetla, el. Retrovizori, komandi na volan, Parrot Bluetooth, letni gumi vozeni 6 meseci so aluminiumski bandasi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ivan
Потврден огласувач
078-554-179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам