1 / 1
PIJANO PETROF
2.500 €
30.05.2022 11:20

Чаир / Скопје

Prodavam pijano PETROF koristeno vo domasni uslovi. Imeto na pijanoto kazuva sve, koj se razbira znae.
INFO NA tel. 071 262826 Mare
071 262826
071 262826
071 262826

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

KRIGO
Потврден огласувач
070328236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам