1 / 8
Луксузна куќа Елешец со поглед
1 €
10.01.2023 10:19

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

363 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

420 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Луксузен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Нас. Елешец

Луксузна Куќа Елешец
785 м2 земја - 363 куќа ( летна куќа до Базенот )
Одличен поглед на езеро
Двор со место за скара
Базен со висок стандард
Цена по договор
Контакт тел: 078 351 183

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kliment
Потврден огласувач
078351183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам