1 / 6
Ekstra luksuzna kukja vo Elesec - ZDRAVESKI
2.050 €
04.01.2023 14:55

Охрид / Охрид

Број на соби:

8

Квадратура:

363 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

785 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Елешец

Se prodava ekstra luksuzna kukja vo Elesec
Kukjata e 363m2, korisna vnatresna povrsina, za ziveenje.
Na prcela od 785m2 so bazen so visoki standardi, hortikulturno uredeno I mesto za skara.
Do bazenot ima I letna kukja so nadvoresna tus kabina, toalet I mesto za sauna.
Kukjata e so, prekrasen pogled kon ezeroto I planinata.
Cena: 2050 evra m2
Za povekje informacii, obratete se na:
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360
Sifra: 0148

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам