1 / 10
Premium ponuda stan so 3 spalni full opremen
84.999 €
Цената не е фиксна
29.09.2022 10:42

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

89 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2014

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

BLOK 82

PREMIUM PONUDA samo vo agencija CHANAK
Se prodava stan na 4 kat so lift, na ul.ILINDENSKA ,vo blizina na restoran Boss.

📏POVRŠINA: 89 m2

⛳️ LOKACIJA: Ilindenska

► RASPORED:
• Dnevna soba so trpezarija i kujna
• Balkon
• Banja
• Spalna soba
• Detska soba 1
• Detska soba 2

►vgradeno parno
►mebel i tehnika vklučeno vo cenata

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate vo bilo koe vreme vo tekot na denot.
CHANAK - Agencija za nedvižnosti
📲 078/ 44 99 89 Viber,Whats app 071/548-777
📧 info agencija.chanak@gmail.com
🗺 ul.Derviš Cara br.63 Tetovo (sproti opštinata vo Tetovo)

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

atraktiven stan vo najstrog centar, nad "BAKAL"

119500 €

нов стан,мала квадратура со 2 спални на 5 кат

78500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам