1 / 10
Apple iPhone Xr Kako Nov Garancija Vili Mobile
15.990 МКД
17.10.2022 16:13

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Xr

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

-Apple IPhone Xr Black
-Fabricka sostojba,Kako Nov
-Bez nikakvi Zabeleski so Garancija
-Ne servisiran nikogas,se orginal na nego
>Mozi da se vidi I testira na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku Kargo ili Brza Pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy A32 Novi I Koristeni

9990 МКД

Apple iPhone Xr Kako Nov Garancija Vili Mobile

16490 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам