1 / 5
Пекарска опрема
1 €
30.05.2022 14:48

Охрид / Охрид

Печка дувалка со 4 плехови, комора за ферментација и миксер спирален. Користени 3 години.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Јордан
Потврден огласувач
070249179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам