1 / 6
Се продава
1 €
Денес 08:49

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

115 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Пиринска бр.16

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ema
Потврден огласувач
071212500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам