1 / 11
FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 2006 GOD REGISTRIRANO !!!
2.500 €
Цената е фиксна
Денес 11:41

Кочани / Кочани

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

REGISTRIRANO DO 03/2023 KUPENO VO MK NEUVEZUVANO KOMPLETNO SERVISIRANO,2 ORIGINALNI KLUCA,170 000 KM SO SERVISNA ISTORIJA.

OPREMA❗
-KLIMA ( LADI PERFEKTNO), BORD KOMPJUTER, CITY OPCIJA ZA VOLAN, 2X ELEKTRICNI PROZORCI CD-MP3,AUX RADIO, 14"INCH BANDAZI, ISOFIX SEDISTA, CENTRALNO I DALECINSKO ZAKLUCUVANJE, RACEN 5 STEPEN MENUVAC, SERVO

VO PUNTOTO NEMA DOPOLNITELNI SKRIENI TROSKOVI OSVEN BENZIN !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078 734 998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам