1 / 3
Oplodnaci za pceli
1.000 МКД
10.06.2022 18:58

Делчево / Делчево

Mini oplodnaci za pceli izraboteni od stirodur 2cm. Mnogu prakticni za rabota, se sostojat od 3 poluramki LR. Mozna e i izrabotka po vasa dimenzija. Cenata na komplet oplodnak so 3 ramki i osnovi e 1000 den, samo oplodnak so ramki bez osnovi 800den. Mozna e i izrabotka na nukleusi od stirodur so 5 ramki. Za poveke inf na tel. Mozna e zamena i za rojaci.

Категорија: Останато

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
077511493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам