1 / 8
Мебел од масивно дрво и кожна гарнитура
12.500 МКД
28.06.2022 07:03

Аеродром / Скопје

Продавам мебел од чисто масивно дрво
3 витрини и трепезариска маса со 6 столици
Скопје ,центар цена 250 €комплет
Кожна гарнитура тросед ,двосед;фотеља и масичка клубска 300 евра
Инфо на 070/256-436

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Тanja
Потврден огласувач
070256436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам