1 / 3
Hamaci 250cc
1.300 €
08.09.2022 11:20

Велес / Велес

Марка:

HM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2019

Модел:

Hamaci 250cc

Pominato 8000km

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikolce
Потврден огласувач
076236809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам