1 / 5
ИМПЕРИЈА – Куќа 140м²
132.000 €
08.02.2023 20:47

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

ohrid

Шифра Д 97/13
Се продава куќа (понова градба) со површина 140м² ,со катност на високо приземје.Куќата поседува подрумски простор.
Површината на целиот плац изнсува 1000м²
Куќата се наоѓа во Велгошти.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 100м2

60000 €

ИМПЕРИЈА – Куќа во централно подрачје

150000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам