1 / 5
Velosiped Herkules
7.000 МКД
09.08.2022 11:21

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Velosipedot e ispraven donesen od germanija
Barajte na viber 077890362

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077890362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам