1 / 12
Prodavam BMW 320
1 €
Цената не е фиксна
08.06.2022 08:03

Пехчево / Берово

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Останато

BMW 320
full oprema godina 2007
Cena po dogovor

Tel za kontakt : 070 231 088 Viktor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
070427009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам