1 / 1
ТЕЛЕВИЗОР
1 €
28.06.2022 21:49

Куманово / Куманово

Продавам ТВ Руди Чајавец 989 во перфектна состојба
◇ Последна серија црно бел ТВ
◇ Купен нов, користен само 2 месеци
◇ Чуван како декоративен експонат
Сликата е од него изложен !!!

◇◇◇ САМО ЗА КОЛЕКЦИОНЕРИ ◇◇◇


Може и по карго !

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

《《《 K & A 》》》
Потврден огласувач
076547257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам