1 / 2
Se prodava umivalnik i solja/умивалник,шоља
3.000 МКД
Цената е фиксна
26.11.2022 15:58

Охрид / Охрид

Se prodava :
-Umivalnik so cesma i sifon
-Wc solja so kazance
Koristeni se mnogu malku i se keramicki
-umivalnik - 3000den
-wc solja - 3000den
Cena za dvete zaedno 5000den.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мијалници

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
078251309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам