1 / 1
Продавачка за женски бутик
9.000 МКД
05.07.2022 09:51

Аеродром / Скопје

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Бутик Плетенка има потреба од асистент за продажба на скратено работно време од Понеделник до Петок од 16,30 до 21 ч.
Плата 9000 ден
контак телефон 075 406 518

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

ssss
Потврден огласувач
075406518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам