iznajmuvam deloven prostor
По Договор
08.11.2022 11:48

Битола / Битола

Квадратура:

45 m²

Греење:

Друго

iznajmuvam deloven prostor nad Klinicka bolnica-Bitola, cena po dogovor, 075945261 Mimoza

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

keti
Потврден огласувач
070682866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам