1 / 9
APARTMAN TRPEJCA
1 €
Денес 13:32

Охрид / Охрид

apartmanot se naogja vo centarot na seloto na samiot parking raspolaga so spalna, dnevna soba, kujna, kupatilo, terasa ,wifi , tv kontakt tel 075495062 MILCO

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
076313112
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам