1 / 5
Gejmersko kukiste za kompjuter gamer ATX
700 МКД
31.05.2022 11:57

Аеродром / Скопје

Prodavam prazno gejmersko kukiste vo odlicna sostojba bez nikakvi ostetuvanja bez grebanici.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
070239595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам