1 / 9
Bmw 318 D F30 Germany
17.500 €
30.06.2022 10:02

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

147 kw / 200 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Nosen od Germania Registiran , Full Option F1 Berzini Novi Gumi, Servisna Knishka,Kluci 2 Servisiran Vo Ovlasten M-Kar Kollata e Garazhirana I e kupena Vo Bmw Germany,Proverka Kaj Sakate Vie

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

valmir
Потврден огласувач
075444001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам