1 / 10
GILERA NEXUS 500IE
2.500 €
14.09.2022 15:21

Велес / Велес

Марка:

Gilera

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

NEXUS 500ie

Километри:

30000

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Mk
Потврден огласувач
078 393 555 077 750 308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам