1 / 10
NOVO! Vape SD 80 Plus - Elektronska Cigara 80wati
1.800 МКД
21.01.2023 17:58

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нови вејпови СД 80 Плус


• 80W електронска цигара приспособливо Vape Mod Box Метално куќиште со 3,5ml Опис на резервоарот
• Големина: 42* 24* 129мм
• Боја: Целосно црна, црна со сребрена, црна со црвена, црна со жолта
• Опсег на моќност: Прилагодлив 30W/60W/80W
• Капацитет на атомизатор: 3,5ml
• Отпорност на намотка на атомизатор: 0,5 оми
• Капацитет на батерија: 2000mAh


Можна достава низ МК со доплата 150 ден, целосниот износ со откуп и поштарина се плаќа при превземање на пратката...


Сликите од овој оглас се мое авторско право, не е дозволено превземање и објавување без моја согласност..

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

Goran
Naselba Aerodrom
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Vape Elektronska Cigara eLeaf PICO 75Wati LCD

1500 МКД

iJOY ACME - Atomizer - Atomiser za Vape - Elektronska Cigara

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам