1 / 7
Peugeot 207 1.6 hdi 2006
1 €
07.10.2022 19:32

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

87 kw / 118 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registrirano cela god
Novi gumi
Kompleten servis pred 2.000km
Ekstra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
071215313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам