1 / 1
Atraktivno mesto vo Nizopole
26 €
Цената не е фиксна
25.05.2023 15:31

Битола / Битола

Квадратура:

2200 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Strezevo.
Mozna e podelba na parcelata.
-Mestoto e na samiot asvalten pat (golem parking) a od drugata strana granici so rekata.
✅ Validen imoten list , ima voda i strujna mreza.
CENA 26 € m2
✅KONTAKT 078-451-640 Gordana

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078451640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам