1 / 3
SEMEJNA KUCA
17.500 €
19.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.08.2022 15:08

Неготино / Неготино

Број на соби:

4

Квадратура:

97 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

2000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2017

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Selo Krivolak

4 sobi pretsoble kupatilo 2000 m2 dvorna povrsina kuka 97m2 so hidrofor struja voda starosna granica 6 godini
Cist imoten list
076 827 003
MAKO

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

vane
Потврден огласувач
075218922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам