1 / 12
TOP LUKSUZNA KUKJA SO LUKSUZEN ENTERIER DUKJANI, SPALNI SOBI
200.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2022 11:30

Битола / Битола

Број на соби:

8

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Bitola - Solunska

Kukjata se naogja na 2 min peshki do centarot na gradot na ul. Solunska
Kvalitetna gradba, so top izolacii
odlichno opremena so luksuzen mebel
Ne e shtedeno na nishto
4 kupatila
3 banji
8 sobi
podrum
2 golemi garazi koi mozat odma da se koristat kako dukjani a mozat i da se spojat
Izleguva na glavna ulica
so centralno greenje
kukjata e TOP i Vredi Mnogu poveke!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
38970360520
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA MESTO SO MARKICA ZA GRADBA NAD MUZICHKO UCHILISHT

25990 €

SE PRODAVA KUKJA ILI SE MENUVA ZA STAN BRUSNICHKA NASELBA

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам