1 / 7
Derbi GPR 125 4T
2.000 €
Цената е фиксна
12.08.2022 13:57

Неготино / Неготино

Марка:

Derbi

Вид:

Спортски

Година:

2010

Модел:

Gpr 125cc

Километри:

15000

Derbi gpr 125 4T skoro 20.000 km skoro remontiran na novo nova guma nazad repariran karburatorot registracija istecena. 2000eur fix 076948327

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
076948327
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам