1 / 6
Semejna kuka na atraktivna lokacija vo bluzina na crkvata Sv
283.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2022 17:12

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

519 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

309 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1988

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

"Debaca 5"

Se prodava vseliva kuka so cvrsta gradba,dvorno mesto,i deloven prostor vo blizina na crkvata Sv.Gjorgija.Kontakt tel. 071-666-785

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

David Jovanoski
5 Deberca Ohrid Macedonia
Потврден огласувач
0017274571956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам